Skip to content

Doniczki i donice betonowe

doniczki i donice betonowe do ogrodu

Doniczki i donice betonowe oferowane w naszym sklepie to produkty przeznaczone zarówno na zewnątrz do Państwa ogrodów, jak i do domu. Wszem wobec wiadomo, że piękno ogrodu nie jest osiągane tylko i wyłącznie za pomocą zadbanej i wypielęgnowanej roślinności. Mowa tutaj o pięknych kwiatach, krzewach czy też drzewkach. Bardzo duże znaczenie również mają wszelakie ozdoby, dodatki, a w większości przypadków właśnie piękne donice. Wszystko to się dopełnia i tworzy harmonijną całość.

Doniczki i donice betonowe prosto od producenta

Gros, osób zadaje pytanie, gdzie kupić donice lub doniczki betonowe, które nadadzą charakteru ich ogrodowi, ale i wytrzymają zmienne warunki pogodowe. Odpowiedź znajdziecie właśnie tutaj. Hortus produkuje jedne z najbardziej oryginalnych, pięknych i najtrwalszych donic betonowych. Główną cechą, jaka powinna posiadać mała architektura, a w naszym przypadku doniczki to odporność. Na najlepiej wszystkie warunki atmosferyczne. Taką cechę posiada nasz asortyment. Wszystko zasługa tworzywa, z jakiego powstają nasze produkty. Ponieważ jest to biały cement duński, który uważany jest za jeden z najwytrwalszych i najbardziej odpornych na przeróżne warunki zewnętrzne materiałem. Nie straszny mu jest mróz, słońce ani deszcz. Co więcej, jak w przypadku innych naszych ozdób takich jak chociażby poidełko dla ptaków, donice z betonu dostępne są w trzech różnych kolorach: białym, piaskowym oraz antycznym kawowym.

Donice betonowe do ogrodu o przeróżnych kształtach i wzorach.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, w jakiej stylistyce chcesz urządzić swój ogród, czy też, w jakiej został urządzony. Nasze donice betonowe będą pasować do każdego wystroju. Znane nam są przeróżne wystroje ogrodów, od japońskich po antyczne, kończąc na skandynawskich. Staramy się, aby każdy zainteresowany, niezależne od stylizacji swojego ogrodu mógł skorzystać z naszych usług. Jeśli zaś nie są Państwo przekonani do asortymentu, którym na ten moment dysponujemy. Warto sięgnąć po telefon i zadzwonić do naszych konsultantów. Z pewnością przygotują ciekawą, bogatą w warianty, indywidualną ofertę.

Doniczki i donice z betonu – co w nich posadzić?

Szeroki wariant doniczek i donic betonowych w naszym sklepie, o przeróżnych kształtach i wzorach może przyprawić o zawrót głowy. Wielu doświadczonych ogrodników pozytywnie wypowiada się na temat donic betonowych jako ozdobach do ogrodu, w których tak naprawdę możemy posadzić wszystko. Tak więc czy to będą zioła, kwiaty, krzewy czy nawet warzywa to nie ma większego znaczenia. Nasze doniczki świetnie sprawdzają się z każdą roślinnością, a Tobie w końcu rozkwitnie to co nigdy nie chciało się przyjąć!

> Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem: katalog-Hortus-2020.pdf