Pon – Pt: 8:00 – 16:00

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Firma

Historia firmy Hortus zaczęła się w 2009 roku, więc doświadczenie w produkcji i dystrybucji ozdób do ogrodu mamy już spore.

Kim jesteśmy?

Historia firmy Hortus zaczęła się w 2009 roku, więc doświadczenie w produkcji i dystrybucji ozdób do ogrodu mamy już spore. Od samego początku zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych wyrobów. Właśnie dlatego wszystkie prezentowane ozdoby ogrodowe wykonujemy z solidnego i bardzo wytrzymałego betonu na bazie białego duńskiego cementu o twardości 52,5 – często z zastosowaniem użebrowania stalowego dla jeszcze lepszego wzmocnienia.

Jesteśmy firmą, która pomaga swoim klientom wzbogacić wymarzony zielony zakątek o elementy dekoracyjne. Dzięki temu ogród, taras czy nawet balkon prezentuje się zjawiskowo i staje się wręcz obiektem zazdrości przyjaciół i znajomych. Jednocześnie jest miejscem na efektywny relaks w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknem.

 

Naszą chlubą są produkty do ogrodu z białego betonu, które również idealnie pasują do urządzenia ogródków restauracyjnych, terenów rekreacyjnych i parków.

figurki-galeria
meble-galeria
elementy-ozdobne-ogrodowe

Jakie mamy atuty?

Hortus to firma z kompleksowymi usługami. Na każdym etapie zamówienia służymy naszą poradą. Nasi klienci nie muszą również martwić się o transport zakupionych produktów. Zawsze staramy się dokładnie poznać oczekiwania, aby doradzić optymalne rozwiązania. Masz inną wizję i nie udało się znaleźć wymarzonego modelu figury betonowej? Dla nas to żaden problem, ponieważ realizujemy indywidualne zamówienia. Wystarczy tylko z nami się skontaktować, aby omówić wszystkie szczegóły.

Niezwykle wysoka jakość wykonania
Bogata gama ozdób betonowych
Fachowa pomoc ekspertów
Szybka i bezpieczna dostawa zamówionych produktów
Indywidualne podejście do każdego zlecenia
Atrakcyjne warunki współpracy

Hortus to Twój niezawodny partner w udekorowaniu ogrodu, tarasu, balkonu albo ogródka kawiarnianego.

Posąg ogrodowy przed zielonym drzewem.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Hortus jest gwarancją niepowtarzalnych wzorów, ponieważ ozdobne ogrodnictwo jest więcej niż fachem, ale również tym, co kochamy i nas nieustannie motywuje do działania. Dlatego proponujemy solidną, ręczną pracę doświadczonego formierze i dopracowanie szczegółów, a nie wylanie gotowej mieszanki.

Doskonale znamy branżę dekoracji betonowych w Europie. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, co poświadczają nasi dotychczasowi klienci z całego kraju, ale też z zagranicy.

Nigdy nie zatrzymujemy się w miejscu, ale nieustannie udoskonalamy naszą produkcję. Wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, a także nowe narzędzia i materiały. Nasza renoma to lata wytężonej pracy.

Zapraszamy klientów z całego kraju.