Pon – Pt: 8:00 – 16:00

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Firma

Historia firmy Hortus zaczęła się w 2009 roku, więc doświadczenie w produkcji i dystrybucji ozdób do ogrodu mamy już spore.

Kim jesteśmy?

Historia firmy Hortus zaczęła się w 2009 roku, więc doświadczenie w produkcji i dystrybucji ozdób do ogrodu mamy już spore. Od samego początku zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych wyrobów. Właśnie dlatego wszystkie prezentowane ozdoby ogrodowe wykonujemy z solidnego i bardzo wytrzymałego betonu na bazie białego duńskiego cementu o twardości 52,5 – często z zastosowaniem użebrowania stalowego dla jeszcze lepszego wzmocnienia.

Jesteśmy firmą, która pomaga swoim klientom wzbogacić wymarzony zielony zakątek o elementy dekoracyjne. Dzięki temu ogród, taras czy nawet balkon prezentuje się zjawiskowo i staje się wręcz obiektem zazdrości przyjaciół i znajomych. Jednocześnie jest miejscem na efektywny relaks w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknem.

 

Naszą chlubą są produkty do ogrodu z białego betonu, które również idealnie pasują do urządzenia ogródków restauracyjnych, terenów rekreacyjnych i parków.

figurki-galeria
meble-galeria
elementy-ozdobne-ogrodowe

Jakie mamy atuty?

Hortus to firma z kompleksowymi usługami. Na każdym etapie zamówienia służymy naszą poradą. Nasi klienci nie muszą również martwić się o transport zakupionych produktów. Zawsze staramy się dokładnie poznać oczekiwania, aby doradzić optymalne rozwiązania. Masz inną wizję i nie udało się znaleźć wymarzonego modelu figury betonowej? Dla nas to żaden problem, ponieważ realizujemy indywidualne zamówienia. Wystarczy tylko z nami się skontaktować, aby omówić wszystkie szczegóły.

Niezwykle wysoka jakość wykonania
Bogata gama ozdób betonowych
Fachowa pomoc ekspertów
Szybka i bezpieczna dostawa zamówionych produktów
Indywidualne podejście do każdego zlecenia
Atrakcyjne warunki współpracy

Hortus to Twój niezawodny partner w udekorowaniu ogrodu, tarasu, balkonu albo ogródka kawiarnianego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Hortus jest gwarancją niepowtarzalnych wzorów, ponieważ ozdobne ogrodnictwo jest więcej niż fachem, ale również tym, co kochamy i nas nieustannie motywuje do działania. Dlatego proponujemy solidną, ręczną pracę doświadczonego formierze i dopracowanie szczegółów, a nie wylanie gotowej mieszanki.

Doskonale znamy branżę dekoracji betonowych w Europie. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, co poświadczają nasi dotychczasowi klienci z całego kraju, ale też z zagranicy.

Nigdy nie zatrzymujemy się w miejscu, ale nieustannie udoskonalamy naszą produkcję. Wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, a także nowe narzędzia i materiały. Nasza renoma to lata wytężonej pracy.

Zapraszamy klientów z całego kraju.