Pon – Pt: 8:00 – 16:00

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Ozdoby ogrodowe

W ofercie Hortus znajdują się bardzo wysokiej jakości ozdoby ogrodowe, które nadają się nie tylko jako dekoracja przestrzeni ogrodowej, ale także na działkę, taras i balkon.

Ozdoby ogrodowe

W ofercie Hortus znajdują się bardzo wysokiej jakości ozdoby ogrodowe, które nadają się nie tylko jako dekoracja przestrzeni ogrodowej, ale także na działkę, taras i balkon. Wszystkie proponowane produkty wykonane są z dbałością o każdy detal, aby zadowolić każdego klienta.

Wśród naszych propozycji można znaleźć:

Betonowe ozdoby do ogrodu na każdą pogodę

Dekoracje ogrodowe z naszej oferty wykonywane one są z wysokiej jakości białego cementu duńskiego. Cechuje się on bardzo wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju szkodliwe warunki atmosferyczne. Mowa tutaj o mrozie, promieniowaniu słonecznym, opadach i silnych wiatrach. Co ważne, niektóre ozdoby betonowe mają jeszcze dodatkowe zbrojenie, aby zwiększyć ich wytrzymałość.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów z białego betonu, które mogą cały czas być na świeżym powietrzu bez drżenia o ich wygląd po jednym sezonie. Dlatego właśnie nasze dekoracje ogrodowe z betonu to inwestycja na wiele lat.

Betonowe meble ogrodowe.

Ozdoby ogrodowe betonowe w dowolnym wzornictwie

Mamy świadomość różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie są produkty zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wzornictwie. Pozwala to urządzić ogród czy taras tak, aby wyglądał niczym najpiękniejsze wnętrza domu.

Wszystkie dekoracje betonowe do ogrodu mają niepowtarzalny styl i wspaniale zdobią przestrzeń. Nadają ogrodom indywidualnego rysu, a przede wszystkim piękna. Sprawiają, że nawet rośliny nabierają innego wyrazu.

Eleganckie rzeźby ogrodowe idealnie sprawdzają się do ogrodu w stylu klasycznym, nawiązującym do klimatów antycznych, ale też renesansowych i barokowych. Jednak betonowa ozdoba może też wspaniale harmonizować z ogrodem urządzonym w stylu nowoczesnym lub orientalnym.

Oczko wodne od razu lepiej się prezentuje, kiedy obok niego stoi ozdoba z białego betonu. Również kwietniki warto urozmaicić jakąś małą dekoracją, która podkreśli piękno kwiatów.

Nie tylko klasyka…

Nie zapominamy oczywiście o zwolennikach minimalizmu i surowej estetyki. Dlatego wśród naszych ozdób znajdują się też takie, które wyróżnia oszczędna forma i brak zbędnych zdobień. Dzięki temu wpisują się idealnie w nowoczesne kompozycje ogrodów.

Dzięki zastosowaniu naszych niebanalnych dekoracji z betonu nawet pozbawiony wyrazu ogród stanie się bardziej dynamiczny i wręcz ożywiony np. strumieniem delikatnie sączącej się wody.

Nasze ozdoby nadadzą zatem każdemu ogrodowi wyjątkową harmonię i wspaniale wkomponują się w zielone przestrzenie. Przykładamy ogromną wagę do dbałości o najmniejsze detale prac. Dzięki temu są piękne, estetyczne, ale także funkcjonalne. Co więcej, proponujemy naprawdę szeroki zakres tematyczny naszych ozdób ogrodowych, a to pozwala na przeróżne kombinacje aranżacyjne.

Coś dla zwolenników klimatów orientalnych

Mamy świadomość, że wśród naszych klientów są także osoby zafascynowane kulturą Orientu, które aranżują ogród w stylu japońskim lub chińskim. Ozdoba wykonana na bazie białego cementu może stanąć w ogrodzie orientalnym.

Proponujemy zatem oryginalne pagody, które stanowią zdecydowanie najbardziej charakterystyczną ozdobę ogrodową w wystroju japońskim. Te betonowe miniatury buddyjskich świątyń idealnie podkreślają funkcję, jaką pełni ogród japoński. Mowa oczywiście o miejscu wyciszenia, spokoju, o wyjątkowej harmonii.

Co istotne, mimo mocnego nacechowania na kulturę azjatycką tego typu ozdoby idealnie pasują do każdego ogrodu.

Betonowe meble ogrodowe.

Ozdoby wykonane z betonu to hit!

Nasze ozdoby betonowe zagościły już w wielu ogrodach, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne, trwałe, a przy tym gustowne. Potrafią znacząco wpłynąć na otaczającą przestrzeń, idealnie przy tym harmonizując z naturalnym pięknem roślin. Z pewnością mogą stanowić integralną część domowego ogrodu, a pasować do nich będą przeróżne kompozycje kwiatowe jak i krzewów.

Ozdoby ogrodowe z naszej kolekcji w Twoim zielonym zaciszu będą pasować idealnie. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w ogrodzie, a także frajda dla najmłodszych. Niecodzienne kształty, niezwykle trwała struktura oraz piękno decydują o bardzo wysokim zainteresowaniu klientów.

Ozdoby betonowe ogrodowe od producenta

Na naszej stronie i w katalogu prezentujemy szeroki asortyment elementów dekoracyjnych do ogrodu. Możemy też wykonać konkretną ozdobę na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.