Pon – Pt: 8:00 – 16:00

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Figury ogrodowe z betonu

Ogród stanowi swoiste przedłużenie salonu. Można go wręcz uznać za nieformalne serce domu. To idealne miejsce relaksu, wyciszenia, ale też naładowania baterii.

Figury ogrodowe z betonu

Ogród stanowi swoiste przedłużenie salonu. Można go wręcz uznać za nieformalne serce domu. To idealne miejsce relaksu, wyciszenia, ale też naładowania baterii. Zapewnia tak bardzo potrzebną każdemu człowiekowi chwilę wytchnienia i poczucia się częścią natury. Nie od dziś wiadomo, że zielony kolor działa odprężająco na organizm, a jednocześnie dodaje energii do działania. Wypoczynek wśród zieleni koi skołatane nerwy. Podobny wpływ wykazuje praca przy roślinach.

Ogród to znacznie więcej niż teren porośnięty roślinnością. Dlatego warto zadbać o estetyczną aranżację całej przestrzeni ogrodowej. Jednym z kluczowych elementów okazują się dekoracje, dzięki którym ogród czy działka nabierają indywidualnego i gustownego charakteru.

W celu maksymalnego uatrakcyjnienia ogrodu można zdecydować się na wyjątkowe figury ogrodowe betonowe z naszej kolekcji, które wspaniale wzbogacą przestrzeń. Odpowiednio dobrane figurki lub rzeźby z wysokiej klasy betonu białego bez wątpienia odmienią każdy ogród i stworzą w nim niepowtarzalny klimat.
W zależności od preferencji ogród można dodatkowo wzbogacić w dużą rzeźbę ogrodową, popiersie, wizerunek ludzi lub zwierząt, a nawet gustowną i zdobioną fontannę. Na takie dekoracje ogrodowe bez wątpienia warto postawić.

Trwałe i gustowne figury i figurki do ogrodu

W każdym ogrodzie konieczny jest jakiś estetyczny akcent. W zasadzie do większości przestrzeni ogrodowych idealnie pasują ozdoby ogrodowe wykonane z solidnego materiału jakim jest beton. Co ważne, to nie jest zwykły szary beton, ale na bazie duńskiego białego cementu o twardości 52,5. W niektórych produktach dodatkowo stosujemy mocne ożebrowanie stalowe, aby dana figura była jeszcze trwalsza.

Proponowane przez nas dekoracje ogrodowe są zatem wyjątkowe pod wieloma względami i znakomicie się sprawdzą nie tylko w ogródkach przydomowych, ale też na działkę. To również może być piękna dekoracja miejskiego skweru, placu lub parku. Dzięki temu korzystanie z takich miejsc staje się po prostu przyjemniejsze.

Kwietniki czy oczko wodne w otoczeniu figur z betonu białego nabierają piękna, a bujnie kwitnące rośliny prezentują się jeszcze okazalej.

Figury betonowe – postaw na dekoracje ogrodowe odporne na zmienną pogodę!

Ogród ma zupełnie inną specyfikę niż wnętrza. Dlatego też dekoracje ogrodowe muszą sobie doskonale radzić nawet z ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. To nie meble ogrodowe, które w razie niesprzyjających warunków można przykryć. Figury ogrodowe z betonu jako ozdoba powinny być przecież widoczne przez cały rok.

Na szczęście proponowane przez nas dekoracje ogrodowe nie tylko estetycznie wzbogacą każdy ogród, ale także wyróżniają się znakomitymi parametrami użytkowymi. Świetnie sobie radzą nawet w szczególnie trudnych warunkach pogodowych. Dzięki temu przez wiele sezonów stanowią wyjątkową ozdobę przestrzeni ogrodowej.

Figury i rzeźby ogrodowe z betonu nie kruszeją z powodu działania szkodliwego promieniowania ultrafioletowego oraz intensywnych opadów i wilgoci w powietrzu. Również niskie, jak i wysokie temperatury nie naruszają struktury betonu. Należy jeszcze podkreślić, że nawet silne podmuchy wiatru nie są w stanie przewrócić i zniszczyć betonowych dekoracji.

Figura betonowa to zatem trwała ozdoba, której nie trzeba wymieniać po jednym sezonie. Ten wydatek po prostu się opłaca.

Betonowy posąg kobiety z motylem na twarzy w ogrodzie.

Figurki ogrodowe, czyli mała architektura krajobrazu

Ogród podobnie jak dom należy urządzić z gustem. Figury betonowe do ogrodu pięknie ozdabiają całą przestrzeń. Sprawiają zarazem, że ogród sprawia wrażenie schludnego i uporządkowanego. Dzięki temu staje się wyjątkowo przyjemną i komfortową strefą relaksu, w której naprawdę miło spędzić swój wolny czas.

Nasza szeroka gama ofertowa pozwala wybrać niezbędne elementy aranżacyjne zarówno do stworzenia dużego projektu tematycznego, jak i do dekoracji małej powierzchni. Wszystko zależy od gustu i kreatywnego pomysłu. Figurki ogrodowe z naszej kolekcji pasują do każdej powierzchni. Mogą też być niezwykłym prezentem dla osób kochających przyrodę.

Ogród z harmonijnym połączeniem roślin i białego betonu

Takie elementy dekoracyjne to zazwyczaj produkty gipsowe lub ceramiczne, które dość szybko niszczeją, zwłaszcza gdy wystawione są przez cały rok na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. My zaś chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów. Dlatego też nasze figury są wykonane z solidnego i odpornego na działanie wilgoci czy promieniowania UV betonu.

Nasze produkty umożliwiają ozdobienie ogrodu urządzonego w dowolnym stylu. Stają się wyjątkową atrakcją nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Pozwalają nawet ukryć mniej reprezentacyjne fragmenty posesji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem: