Pon – Pt: 8:00 – 16:00

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Doniczki i donice betonowe

Doniczki i donice betonowe dostępne w naszym sklepie to produkty w różnych rozmiarach, charakteryzujące się dużą trwałością, a zarazem wyjątkowo dekoracyjne.

Doniczki i donice betonowe

Doniczki i donice betonowe dostępne w naszym sklepie to produkty w różnych rozmiarach, charakteryzujące się dużą trwałością, a zarazem wyjątkowo dekoracyjne. Idealnie się nadają do ogrodu. Pięknie też będą się prezentować na tarasie i balkonie.

Proponujemy zarówno duże donice betonowe, jak i mniejsze doniczki z wysokiej jakości betonu na bazie białego cementu duńskiego. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o trwałość donic.

Ciekawe kształty i precyzja wykonania sprawiają, że donice doskonale uwypuklają naturalne piękno roślin. Razem z nimi tworzą harmonijną całość.

Zobacz, jakie donice znajdują się w naszej ofercie.

 

Donice ogrodowe betonowe prosto od producenta

Wiele osób zastanawia się, gdzie można kupić donice z betonu, które sprawdzą się w ogrodach i mogą również stanowić ozdobę tarasu lub balkonu. Betonowe donice dostępne w sklepie Hortus zadowolą na pewno każdego klienta. Dlaczego?

Po pierwsze – odporność

Oferujemy funkcjonalne donice, które z powodzeniem nadają się na całoroczną ekspozycję w ogrodzie. Jak już wcześniej wspomniano, beton wykorzystany do produkcji donic powstaje z niezwykle wytrzymałego białego cementu duńskiego o twardości 52,5, który ma znacznie lepsze parametry niż cement szary.

Donice betonowe z naszej oferty są zatem odporne na działanie wilgoci oraz zmienne temperatury. Nawet po wielu latach użytkowania nadal zachwycają estetyką wykonania, ponieważ mrozy, opady atmosferyczne czy promieniowanie ultrafioletowe nie naruszają struktury betonu.

Po drugie – stabilność i trwałość

Nasze donice ogrodowe betonowe to produkty nie tylko odporne na niekorzystne działanie warunków pogodowych, ale też bardzo trwałe i stabilne. Nie trzeba się obawiać, że huraganowe wiatry przewrócą donice, a tym samym doprowadzą do zniszczenia zarówno doniczkę, jak i rośliny.

 

 

Donice betonowe do ogrodu – różne wymiary i kształty

Naszym klientom proponujemy różne wymiary donic betonowych. Istotne jest też, że ze względu na różnorodność dostępnych kształtów donice pasują w zasadzie do każdej aranżacji i do każdego wystroju – nie ma znaczenia, w jakiej stylistyce chcesz urządzić ogród czy taras.

Wśród naszego asortymentu jest wiele ciekawych propozycji jak:

  • donica betonowa wysoka
  • donica betonowa niska
  • donica betonowa okrągła
  • donica betonowa prostokątna
  • donica betonowa kwadratowa
  • donica betonowa mała
  • donica betonowa duża

Nasze donice betonowe możesz zobaczyć w galerii zdjęć.

Rośliny doniczkowe na stole betonowym.

Ciekawe aranżacje z betonu

Donica betonowa daje spore możliwości aranżacyjne. Można ją postawić przy skalniaku, oczku wodnym albo przy ścieżce. Pojedynczy egzemplarz prezentuje się interesująco wśród bujnej zieleni.
Jednak niebanalnie też wygląda kompozycja złożona z kilku donic ułożonych w szeregu np. pod ścianą budynku albo dla wzmocnienia skarpy.

Bogata oferta donic betonowych

Prezentujemy szeroką gamę donic z betonu o przeróżnych kształtach i wzorach . Zobacz też inne kategorie ozdób ogrodowych.

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne oraz poprzez formularz kontaktowy. Na temat donic betonowych wiemy niemal wszystko, więc możemy doradzić w kwestii wyboru optymalnego produktu.

Nasz sklep zawsze przykłada ogromną wagę do tego, aby towar był solidnie zapakowany. Dzięki temu mamy pewność, że w trakcie transportu nic się nie wydarzy i dostawa dotrze do klienta bez przykrych niespodzianek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem: